Your search results

Aktywna randka – jak spędzić miło czas i trochę się przy tym spocić

Opublikowane przez Wozniak na Luty 9, 2016
| Mix
| 0
sportowarandka_blog

Dobra randka to taka, która stwarza okazję do bliższego poznania się, a ponadto daje nam pole do popisania się przed naszą sympatią. A aktywna randka to dobra randka + dodatkowa porcja endorfin pochodzącą z samego wysiłku fizycznego ;)

Jeżeli chcesz, żeby Twoje walentynki były wyjątkowe, to nie masz wyboru. Musisz postawić na aktywność!

Przedstawiamy Wam kilka niebanalnych pomysłów na aktywną randkę. Jesteśmy przekonani, że po takich walentynkach oboje będziecie w doskonałych nastrojach.

aktywna_randka1

Sanki, bałwan i aniołki w śniegu

Bardzo chcieliśmy na początek polecić Wam trochę aktywności i radosnego hasania na śniegu, ale niestety pogoda na sanki nie dopisuje ;)

Wspólny trening Pole Dance

Instruktorzy Pole Dance są zawsze gotowi na zadania specjalne. Indywidualny trening może być świetnym pomysłem na zaskakującą randkę, w czasie której poznacie kilka podstawowych ruchów – zarówno tych bardziej zmysłowych jak i tych bazujących na sile waszych mięśni. Taka aktywność z pewnością zapewni Wam z jednej strony doskonałą zabawę, a z drugiej wprawi w iście randkowy nastrój.

Lekcji Pole Dance szukajcie m.in. u: Janeiro House, Pole Dance School, StudioAX

aktywna_randka6
aktywna_randka5

Strzelnica

Randka na strzelnicy zdecydowanie będzie wystrzałowa (hehe)! Jeżeli tylko oboje jesteście amatorami adrenaliny to możecie być pewni, że tam jej nie zabraknie. No i jedna uwaga – panowie, nie bądźcie zbyt pewni siebie, bo panie potrafią mieć niezwykle celne oko ;)

Koszt walentynek na strzelnicy: ok 100 zł/os

Sprawdźcie oferty: Magnum, Tarcza96

Jog dla par

Zdaniem fachowców związki praktykujące jogę partnerską prowadzą bardziej udane współżycie seksualne. Mimo, że w tym momencie moglibyśmy skończyć wymienianie jej zalet, to jeszcze kilka się znajdzie. Joga w parach sprawia, że poświęcamy więcej uwagi partnerowi, uwrażliwiamy się na drugą osobę i uczymy zbilansowanej współpracy. To właśnie poszukiwanie wzajemnej równowagi sprawia, że zwykła para ludzi staje się synergicznym zespołem. Joga w parze wzmocni Wasze ciała i zbliży umysły. Doskonały pomysł na zmysłową i aktywną randkę.

Średni koszt pojedynczych zajęć: 30 zł
Średni koszt zajęć indywidualnych: 100 zł

Sprawdź ofertę: Dom Kultury Jogi

aktywna_randka4
aktywna_randka3

Kinect Sports

Na szczęście jeżeli bardzo nie chcecie, to nie musicie wychodzić z domu. Zapaleni gracze powinni postawić na X-box’a wraz z kinectem, który może zagwarantować Wam sporo dobrej zabawy z odrobiną ruchu. Postawcie na gry z serii KinectSport by przenieść się w świat sportowych emocji i wybierzcie jedną z wielu dostępnych dyscyplin takich jak: boks, kręgle, siatkówka, lekkoatletyka, piłka nożna czy tenis stołowy

Średni koszt gry z serii KinectSport: 50 zł

Długi spacer

Banał? Wcale nie, jeśli to odpowiednio rozegracie. Przede wszystkim polecamy długi spacer, daleko, daleko od centrum miasta. W plecak zapakujcie ciepły koc, termos z gorącą herbatą lub grzanym winem i słodkie czekoladowe pierniczki oraz masę dobrego humoru.

Poniżej przedstawiamy Wam listę kilku najciekawszych i najlepszych na spacery zakątków Poznania:

  • Antoninek i Kobylepole – tuż za Maltą, znajdują się piękne tereny, idealne dla ceniących sobie odpoczynek na łonie natury
  • Szachty – teren za Świerczewem do niedawna całkowicie dziki. Dziś stanowi doskonałe miejsce do spacerów z dala od zgiełku miasta.
  • Park leśny Dębina – bogaty w pomniki przyrody, cztery stawy i kojącą atmosferę
  • Strzeszyn – trasa parku prowadzi krętą ścieżką wokół Jeziora Strzeszyńskiego – rześkie powietrze gwarantowane
aktywna_randka2

Dodaj komentarz

  • Wybierz z listy:

    0 PLN do 300 PLN

    Więcej opcji wyszukiwania
  • Ostatnio na blogu