Your search results
Opublikowane przez Olek na Luty 1, 2016
| 0
aktywny_tydzien15post_
maratonyzumby_header
biegiwwielkopolsce_header
Tygodniowe wydarzenia

Fitness Polonez Crazy Week vol. 2

Fitness Polonez rusza z kolejną promocją dla niezdecydowanych leniuchów. Przez cały pierwszy tydzień lutego możecie wypróbować klub Polonez zupełnie za darmo. Organizatorzy wspominają coś o niespodziance dla każdego kto się zdecyduje. Promocja dotyczy nowych klientów klubu.

Nasza recenzja: Fitness Polonez

Aktualne info: Facebook

PONIEDZIAŁEK

Night Runners Cytadela - g. 20:50

Grupa biegowa Night Runners zaprasza wszystkich miłośników nocnych biegów na cotygodniowe treningi w Parku Cytadela.

Aktualne info: Facebook

WTOREK

Marszobieg Malta - g. 18:30

Mamy-Biegamy zapraszają na trening marszobiegowy dla początkujących. Dystans 3-4 km, dla chętnych będzie więcej. Spotykamy się przy przystanku Maltanki, niedaleko lodowiska.

Aktualne info: Facebook

Perfect Body - g. 20:15

Studio fitness Time Creator organizuje bezpłatne zajęcia pokazowe Perfect Body. Są to ćwiczenia wzmacniające, ochudzające i rzeźbiące wszystkie grupy mięśniowe.

Zapisy poprzez e-mail lub telefonicznie.

Aktualne info: Facebook

ŚRODA

Krav Maga - g. 18:00

Krav Maga 360 zaprasza wszystkich niezdecydowanych na darmowy próbny trening samoobrony. Popraw swoją kondycję, naucz się nowych technik, zyskaj pewność siebie, a przede wszystkim miło i aktywnie spędź czas.

Zapisy poprzez e-mail lub telefonicznie.

Aktualne info: Facebook

CZWARTEK

Trening biegowy Mud Goats - g. 20:00

Mud Goats zapraszają na trening biegowy nie dla leszczy, który poprowadzi Beton Koza – jeden z najszybszych w całej ekipie. Trasa 10 km nadmaltańskimi ścieżkami. Tempo około 5:00/km (wskazane doświadczenie biegowe, aby nie umrzeć na trasie). Trening stricte biegowy, aby zbudować kondycję. Zabierzcie ze sobą jakiś odblask i czołówkę bo trochę ciemno będzie.

Aktualne info: Facebook

Night Runners Malta - g. 20:50

Grupa biegowa Night Runners zaprasza wszystkich miłośników nocnych biegów na cotygodniowe treningi nad Maltą.

Aktualne info: Facebook

PIĄTEK

Rozciąganie granic z No Limits - g. 20:00

Studio No Limits przygotowało dla Was piątkowe zajęcia rozciągające. Jeżeli po ciężkim tygodniu pracy czujecie się spięci i zestresowani to koniecznie spróbujcie rozciągnia w No Limits. W ten piątek walczymy z mobilnością barków i elastycznością mięśni pleców.

Zapisy poprzez stronę Facebook. Koszt 12 zł od osoby.

Aktualne info: Facebook

SOBOTA

Parkrun Cytadela - g. 9:00

Zapraszamy do sprawdzenia swoich sił w biegu na 5 km z profesjonalnym pomiarem czasu. Uczestnictwo w Parkrun jest darmowe wystarczy rejestracja na stronie, do której link znajdziecie poniżej. Biegi organizowanie są w każdą sobotę przez cały rok w poznańskim Parku Cytadela.

Zapisy na stronie: Parkrun Poznań

OCR Boot Camp - g. 10:00

Mud Goats zapraszają wszystkich miłośników biegów z przeszkodami na wspólny trening. Planowana trasa o długości co najmniej 6 km, ilość przeszkód to tajemnica. Możecie być pewni, że dzięki sobotnim przygotowaniom z Mud Goats pokonacie wybrany przez siebie bieg.

Czas trwania 75 – 135 minut.

Aktualne infomacje: Facebook

City Trail - g. 11:00

Piąty z sześciu biegów przełajowych cyklu City Trail Poznań. Trasa wyznaczona została wokół Jeziora Rusałka. Warunkiem uznania wyników w końcowej klasyfikacji Grand Prix City Trail jest udział w co najmniej 4 z 6 biegów.

Start o g. 11:00

Opłata wynosi 15 zł za pojedynczy bieg.

Więcej informacji: Facebook

Aktywny Poznań: Imprezy biegowe

Techno na lodzie - g. 18:00

Lodowisko Bogdanka zaprasza na lodową jazdę w rytmach muzyki house i techno serwowanej na żywo przez Michała Gutkowskiego. Do wyboru macie dwa terminy: g. 18:00 – 19:30 oraz 20:00 – 21:30

Więcej informacji: Facebook

NIEDZIELA

Dodaj komentarz

  • Wybierz z listy:

    0 PLN do 300 PLN

    Więcej opcji wyszukiwania
  • Ostatnio na blogu