Your search results
Opublikowane przez Olek na Styczeń 11, 2016
| 0
aktywny_tydzien12post
maratonyzumby_header
biegiwwielkopolsce_header
PONIEDZIAŁEK

Trening biegowy Mud Goats - g. 20:00

Mud Goats zapraszają na trening biegowy nie dla leszczy, który poprowadzi Beton Koza – jeden z najszybszych w całej ekipie. Trasa 10 km nadmaltańskimi ścieżkami. Tempo około 5:00/km (wskazane doświadczenie biegowe, aby nie umrzeć na trasie). Trening stricte biegowy, aby zbudować kondycję. Zabierzcie ze sobą jakiś odblask i czołówkę bo trochę ciemno będzie.

Aktualne info: Facebook

WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

Parkrun Cytadela - g. 9:00

Zapraszamy do sprawdzenia swoich sił w biegu na 5 km z profesjonalnym pomiarem czasu. Uczestnictwo w Parkrun jest darmowe wystarczy rejestracja na stronie, do której link znajdziecie poniżej. Biegi organizowanie są w każdą sobotę przez cały rok w poznańskim Parku Cytadela.

Zapisy na stronie: Parkrun Poznań

OCR Boot Camp - g. 10:30

Mud Goats zapraszają wszystkich miłośników biegów z przeszkodami na wspólny trening. Planowana trasa o długości co najmniej 6 km, ilość przeszkód to tajemnica. Możecie być pewni, że dzięki sobotnim przygotowaniom z Mud Goats pokonacie wybrany przez siebie bieg.

Czas trwania 75 – 135 minut.

Aktualne infomacje: Facebook

Polespot Open Day - g. 12:45

Polespot przygotował dla was dzień otwarty. Macie okazję za darmo sprawdzić się w Jumping Fitness oraz Pole Dance. Miejsca w każdej z grup są ograniczone także spieszcie się z zapisami. Zajęcia Pole Dance trwają 40 minut, natomiast Jumping fitness 30 minut.

Aktualne informacje: Facebook

NIEDZIELA

Boulderowy Acro Jam - g. 12:30

Blok Haus po raz kolejny otwiera przed wami swoje drzwi. Tym razem dodatkowo będzie mogli spróbować acroyogi dzięki Yoga Loft. Start treningu wspinaczkowego o g. 12:30. Od g. 14:00 ruszają zajęcia jogi.

Aktualne informacje: Facebook

Dodaj komentarz

  • Wybierz z listy:

    0 PLN do 300 PLN

    Więcej opcji wyszukiwania
  • Ostatnio na blogu