Your search results

Aktywny tydzień: 07.09 – 13.09.2015

Opublikowane przez Olek na Wrzesień 6, 2015
| 0
PONIEDZIAŁEK

Akademia Sztuki Capoeira - g. 17:30

Akademia Sztuki Capoeira Poznań zaprasza na rozpoczęcie nowego sezonu 2015/2016. Pierwsze zajęcia są darmowe i niezobowiązujące. Zapisy przyjmowane są poprzez email, decyduje kolejność zgłoszeń.

Aktualne info: Facebook

Grafik: Klik!

Gameness Team Poznań - g. 17:30

Gameness Team Poznań ogłasza nabór na nowy sezon 2015/2016. Zajęcia z Brazylijskiego Jiu-Jitsu prowadzone są z podziałem na wiek i doświadczenie. Treningi odbywają się w Centrum Sportu i Rekreacji Olimpia. Pierwsze zajęcia są darmowe i niezobowiązujące.

Aktualne info: Facebook

Grafik: Klik!

Night Runners Cytadela - g. 20:50

Grupa biegowa Night Runners zaprasza wszystkich miłośników nocnych biegów na cotygodniowe treningi w Parku Cytadela. Jeżeli planujecie start w Poznańskim Maratonie to możecie zacząć przygotowania wraz z Night Runners. Szczegółowy plan treningów oraz podział na grupy biegowe znajdziecie na stronie Facebok.

Aktualne info: Facebook

WTOREK

Vinyasa Yoga in English - g. 21:00

Zajęcia z jogi Vinsaya prowadzone w języku angielskim dla osób średnio-zaawansowanych. Koszt uczestnictwa 25 zł od osoby. Pamiętajcie żeby być na miejscu minimum 15 minut przed zajęciami.

Aktualne info: Facebook

Salsa Camp 2015 - g. 21:00

Wtorkowe wieczory w rytmie salsy. KontenerART i szkoła tańca Mundo Bailando zapraszają na darmowe zajęcia taneczne. Na początek rozgrzewka, a później nauka salsy z dodatkowymi animacjami. Gorący parkiet będzie dla Was otwarty do g. 1:00.

Aktualne info: Facebook

ŚRODA

Poznański Czwartek Kolarski - g. 18:30

Tym razem wyjątkowo w środę! :)

Poznańskie Czwartki Kolarskie odbywają się w wybrane czwartki. Rywalizacja podzielona została na dwie rundy. Pierwsza z nich została już zakończona, druga trwa do 2 października 2015 r. Wyścigi odbywają się na Torze Poznań

Aktualne info: Facebook

Bellydance Bollywood I - g. 19:00

Agencja Twórcza OLE! zaprasza na Happy Hours z tańcem brzucha. Wstęp tylko 12 zł od osoby, trzeba mieć ukończone 7 lat.

Zajęcia Bellydance  g. 19:00 – 20:00

Aktualne info: Facebook

CZWARTEK

Bellydance Bollywood II - g. 18:45

Agencja Twórcza OLE! zaprasza na Happy Hours z tańcem bollywood. Wstęp tylko 12 zł od osoby, trzeba mieć ukończone 7 lat.

Zajęcia Bollywood  g. 18:45 – 19:45

Aktualne info: Facebook

Night Runners Malta - g. 20:50

Grupa biegowa Night Runners zaprasza wszystkich miłośników nocnych biegów na cotygodniowe treningi nad Maltą.

Aktualne info: Facebook

PIĄTEK

Trening piłki nożnej kobiet - g. 18:00

Kto powiedział, że piłka nożna to sport tylko dla facetów? Kobieca Drużyna Piłkarska zaprasza wszystkie miłośniczki piłki kopanej na wspólne granie. Motyw przewodni: „Dobra zabawa i aktywny wypoczynek”.

Aktualne info: Facebook

Pretorium rekrutacja K-1 - g. 18:00

Klub sportów walki Pretorium zaprasza na otwarty nabór do sekcji K-1. Zajęcia odbywają się w budynku Modeny przy ul. Jackowskiego 22. Pierwszy trening jest darmowy i niezobowiązujący.

Aktualne info: Facebook

SOBOTA

Parkrun Cytadela - g. 9:00

Zapraszamy do sprawdzenia swoich sił w biegu na 5 km z profesjonalnym pomiarem czasu. Uczestnictwo w Parkrun jest darmowe wystarczy rejestracja na stronie, do której link znajdziecie poniżej. Biegi organizowanie są w każdą sobotę przez cały rok w poznańskim Parku Cytadela.

Zapisy na stronie: Parkrun Poznań

6. Poznań Nordic Walking - g. 10:00

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają do udziału w szóstej edycji Poznań Nordic Walking. Do wyboru są dwie trasy wzdłuż Warty (3,6 km oraz 7,2 km). Koszt uczestnictwa to 20 zł za osobę. Zapisy przyjmowane są osobiście w biurze Nice Lady Fitness

Start o g. 10:00

Aktualne info: Facebook Regulamin

Drzwi Otwarte Centrum Tenisowe Arena - g. 10:00

Centrum Tenisowe Arena zaprasza na otwarte darmowe treningi w g. 10:00 – 12:00. Każdy będzie miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności tenisowych pod czujnym okiem trenerów ATS. Oprócz tenisa będzie możliwość skorzystania z kortów squasha i badmintona. Dla wszystkich uczestników przewidziano posiłek z Restauracji CT Arena.

Aktualne info: Facebook

V Chyża Dziesiątka - g. 14:00

Nowotomyski Klub Biegacza „Chyży” zaprasza na piątą jubileuszową edycję biegu na 10 km. Równolegle przeprowadzony zostanie rajd Nordic Walking.

Aktualne info: Facebook

Strona www: NBK „Chyży”

Salsation & Zumba Maraton - g. 17:00

CityZen przygotował niepowtarzalne wydarzenie dla wszystkich miłośników Zumby. Maraton poprowadzą doświadczeni zagraniczni instruktorzy z Kuby, Kolumbii oraz Wenezueli. Dodatkowo będziecie mieli okazję sprawdzić trening prowadzony przez polskich reprezantów z Salsation Instructor Elite oraz Zumba Fitness.

Koszt: 60 zł/osoba

Aktualne info: Facebook

NIEDZIELA

Poznań Bike Challenge - g. 8:00

Druga edycja największego rowerowego wydarzenia w Polsce znowu zagości na ulicach Poznania. Po zeszłorocznym entuzjastycznym przyjęciu przez uczestników i kibiców, Bike Challenge powoli wpisuje się na stałe do kalendarza poznańskich imprez.

W tym roku wytyczono 5 tras o następujących długościach: 5 km, 16 km, 18 km, 50 km oraz 120 km. Zapisy jeszcze trwają, ale pozostały już tylko miejsca w grupach 16 km i 50 km. Wyciągnjcie  „dwa kółka” z garażu i spróbujcie swoich sił w ulicznym wyścigu.

Najważniejsze informacje dla zawodników: Zapisy Trasy Harmonogram Wydarzenie FB

38. Bieg Lechitów - g. 11:00

Gniezno zaprasza wszystkich do kibicowania biegaczom, którzy staną na starcie tegorocznego Biegu Lechitów. Półmaraton zaliczany jest do cyklu Korony Półmaratonów Polskich. Limit 1650 miejsc został w pełni wyczerpany.

Aktualne info: Facebook

Piknik Poznańskich Olimpijczyków - g. 11:00

Poznańskie Stowarzyszenie Olimpijskie zaprasza na Pierwszy Piknik Poznańskich Olimpijczyków. Teren pikniku znajduje się nad Wartą (przy moście Rocha). Dla uczestników przygotowano ergometr wioślarski i kajakarski oraz możliwość postrzelania z łuku czy gry w hokeja na trawie. Główną atrakcją ma być spotkanie z poznańskimi olimpijczykami, którzy będą rozdawać autografy i pozować do zdjęć :)

Dodaj komentarz

  • Wybierz z listy:

    0 PLN do 300 PLN

    Więcej opcji wyszukiwania
  • Ostatnio na blogu