• ręczniki dla każdego (serio, to takie proste,  a takie piękne)
 • Niedostatki:

   

  Dla kogo 36 minut będzie dobrym wyborem?

  Komu nie polecamy 36 minut?

   

  Cennik

   

  Darmowy trening wprowadzający

  Jeśli nie jesteście pewni, czy 36 minut to klub dla Was, możecie skorzystać z darmowego treningu wprowadzającego, na który umówić możecie się korzystając z formularza na stronie 36minut.pl. Trening ten jest całkowicie darmowy, podobnie jak 1 miesiąc treningów. Dodatkowo zyskacie szansę na upolowanie okazjonalnego rabatu lub specjalnej zniżki. Naszym zdaniem zdecydowanie warto, bo zdanie o 36 minut każdy powinien wyrobić sobie sam - my zdecydowanie jesteśmy pod wrażeniem.   [vc_row][vc_column width="1/1"][vc_message message_box_style="standard" style="square" message_box_color="orange" icon_type="fontawesome" icon_fontawesome="fa fa-lightbulb-o" css_animation="top-to-bottom" icon_openiconic="vc-oi vc-oi-dial" icon_typicons="typcn typcn-adjust-brightness" icon_entypo="entypo-icon entypo-icon-note" icon_linecons="vc_li vc_li-heart" icon_pixelicons="vc_pixel_icon vc_pixel_icon-alert"] 36 minut podbija poznański rynek i nie powinno Was to dziwić. Rewolucyjny koncept zautomatyzowanych treningów zjedna sobie mnóstwo fanów, ale nie trafi raczej w gusta siłownianych weteranów. Jeśli chcesz zgubić zbędne kilogramy, prowadzisz siedzący tryb życia, lub siłownia ma być tylko uzupełnieniem Twoich treningów to koniecznie sprawdź ich ofertę. Jest trochę drożej, ale profesjonalny i zawsze pomocny personel skutecznie to wynagradza. Polecamy! [/vc_message][/vc_column][/vc_row]  " />
  Your search results

  36 minut Polanka

  158 PLN msc
  Milczańska 1, ,
  dodaj do ulubionych
  3978
  NOWOŚĆ
  Video

  Z wizytą w przyszłości

  Do dnia w którym zawędrowaliśmy na trening do klubu 36 minut wydawało nam się, że postęp technologiczny skutecznie omija siłownie, a szczytem nowoczesności pozostają czytniki linii papilarnych na wejściu i apki w telefonach ćwiczących. No właśnie, wydawało nam się. Trening w 36 minut Polanka skutecznie zweryfikował nasze poglądy, a męska część ekipy testującej musiała z trudem powstrzymywać zachwyty nad kolejnymi rozwiązaniami technologicznymi, które tam spotkaliśmy. No ale po kolei.

  Sama nazwa sieci (5 lokali w Poznaniu i kolejne 3 w Warszawie, a ich liczba będzie rosnąć) kryje w sobie główną ideę stojącą za formą treningów. Otóż mądre głowy doszły do wniosku, że 36 minut przy maksymalizacji efektywności wystarczy by zrealizować większość zakładanych celów, a cele te mogą być różnorodne. Od typowego zmniejszania masy ciała przez rehabilitację i powrót do formy po kontuzji, aż po rozwijanie masy mięśniowej. I tutaj dochodzimy do najważniejszej sprawy, czyli tego jak trening w klubie 36 minut wygląda w praktyce, a wygląda zupełnie inaczej niż w przypadku 95% siłowni i klubów fitness jakie znacie.

   

  Trening inny niż wszystkie krok po kroku

  Wszystko rozpoczyna się od obowiązkowego pierwszego spotkania z trenerem, który wprowadza Was w świat klubowej filozofii. Na początku jest obowiązkowe ważenie, (które wykonywane jest sprzętem sprawiającym zdecydowanie lepsze wrażenie, niż przeciętna Tanita z którą spotkaliście się zapewne nieraz) oraz krótki wywiad na temat Waszych oczekiwań, preferencji sportowych, dolegliwości i urazów. Będziecie mieli także okazję przypozować przed skanerem, który oceni parametry Waszego ciała i pomoże w późniejszym dopasowaniu maszyn do Waszych wymiarów (spokojnie, chodzi głównie o wzrost ;D). Szczerze musimy przyznać, że już ten etap zrobił na nas bardzo dobre wrażenie, szczególnie naszą uwagę zwróciła kompetencja i zaangażowanie trenerów prowadzących, którzy skrupulatnie tłumaczyli nam wszystkie zawiłości rozwiązań stosowanych w klubie.

  Po etapie pomiarowo-wprowadzającym przychodzi czas na programowanie maszyn. Cały trening realizowany jest bowiem na obwodzie składającym się z 8 urządzeń – 6 maszyn siłowych i 2 aerobowych, które ustawione są dookoła stacji centralnej. Podstawową jednostką treningową są tutaj dwa obwody czyli dwie serie ćwiczeń na każdym urządzeniu realizowane w ścisłej kolejności zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Na maszynach siłowych ćwiczycie 60 sek na każdej, a na zmianę sprzętu macie 30 sek. Na maszynach aerobowych spędzacie po 4 minuty. Proste prawda? Zapewniam Was, że pomylenie kolejności jest niemożliwe, bo wszystkiego pilnuje centralnie umiejscowiony zegar oraz… pozostali klubowicze, którzy ćwiczą razem z Wami ;)

   

  Odważniki odchodzą do lamusa

  Wspomniane maszyny to tak naprawdę zaawansowane urządzenia w których obciążenie jest generowane za pomocą silników elektrycznych, a nie standardowych odważników. Dzięki temu ciężar z jakim ćwiczycie może być idealnie dobrany do Waszych potrzeb i to w obu fazach ruchu niezależnie. Sprzęt pilnuje też byście wykonywali ćwiczenia w odpowiednim tempie i zakresie. Skąd maszyna czerpie te wszystkie informacje na Wasz temat? Z karty magnetycznej, którą przed każdym ćwiczeniem musicie umieścić w sprzęcie, a którą otrzymujecie na początku swojej przygody z 36 minut. Co warto podkreślić pierwszy obwód wykonujecie pod okiem trenera, który ustala prawidłowe kąty nachylenia, zakresy ruchu i oczywiście obciążenie. Indywidualizm kroczy tu dumnie przodem.

  Wasze wyniki zapisywane są na Waszym indywidualnym koncie, do którego dostęp macie zarówno Wy, jak i klubowi trenerzy. Dzięki temu uzyskujecie informację na temat tego jak efektywnie ćwiczycie oraz jakie czynicie postępy – świetna sprawa dla wszystkich statystyko-maniaków ;)

  Sam klub to raczej niewielki (w porównaniu z największymi sieciówkami), ale sprawnie i klimatycznie urządzony lokal, w którym nie zabrakło oczywiście szatni z prysznicami. Nie znajdziecie tu natomiast  stosów hantli, bram, ani wyciągów, a poza wspomnianym podstawowym obwodem znalazło się tu miejsce tylko na zestaw Flow (który zapowiada się mega ciekawie).

  Ok. Napisaliśmy już wiele, więc czas na krótkie podsumowanie.

  Największe atuty klubu:

  • indywidualne podejście do klienta
  • nacisk na bezpieczeństwo
  • nowoczesny sprzęt, oferujący nową jakość na rynku
  • stała opieka trenera personalnego-fizjoterapeuty
  • „domowa” atmosfera
  • ręczniki dla każdego (serio, to takie proste,  a takie piękne)

  Niedostatki:

  • rutyna, która może wkraść się w Wasze treningi, ale takie są uroki tego programu

   

  Dla kogo 36 minut będzie dobrym wyborem?

  • Dla wszystkich mających alergię na standardowe siłownie
  • Dla osób trenujących konkretne dyscypliny, dla których siłownia  ma być tylko uzupełnieniem aktywności (np. biegaczy)
  • Dla osób spędzających większość czasu za biurkiem, które chcą „coś zmienić”
  • Dla wracających po kontuzji, którzy wymagają indywidualnego podejścia i bezpieczeństwa
  • Dla osób z nadwagą, które chcą zrzucić zbędne kilogramy
  • Dla wszystkich seniorów, którzy chcieliby zachować formę ;)

  Komu nie polecamy 36 minut?

  • Weteranom siłowni, którzy wiedzą co robią i do czego służy sprzęt na siłowni
  • Aktywnym osobom, dla których różnorodność to podstawa udanego treningu

   

  Cennik

  • umowa bezterminowa: 190 zł/msc
  • umowa roczna, płatność w 2 ratach: 166 zł/msc
  • umowa roczna , płatność jednorazowa: 158 zł/msc
  • dla osób >60 roku życia oferta specjalna zakłada rabat 50%

   

  Darmowy trening wprowadzający

  Jeśli nie jesteście pewni, czy 36 minut to klub dla Was, możecie skorzystać z darmowego treningu wprowadzającego, na który umówić możecie się korzystając z formularza na stronie 36minut.pl. Trening ten jest całkowicie darmowy, podobnie jak 1 miesiąc treningów. Dodatkowo zyskacie szansę na upolowanie okazjonalnego rabatu lub specjalnej zniżki. Naszym zdaniem zdecydowanie warto, bo zdanie o 36 minut każdy powinien wyrobić sobie sam – my zdecydowanie jesteśmy pod wrażeniem.

   

  36 minut podbija poznański rynek i nie powinno Was to dziwić. Rewolucyjny koncept zautomatyzowanych treningów zjedna sobie mnóstwo fanów, ale nie trafi raczej w gusta siłownianych weteranów. Jeśli chcesz zgubić zbędne kilogramy, prowadzisz siedzący tryb życia, lub siłownia ma być tylko uzupełnieniem Twoich treningów to koniecznie sprawdź ich ofertę. Jest trochę drożej, ale profesjonalny i zawsze pomocny personel skutecznie to wynagradza. Polecamy!

   

  Address: Milczańska 1
  Miasto:
  Dzielnica:
  Zip: 61-131
  Country: Poland
  ID : 3981
  Cena: 158 PLN msc
  Powierzchnia: 270 m2
  Pon-Pt: 8-12, 16-22
  Sobota: 9-14
  Niedziela: zamknięte
  Ceny: 150-210 PLN / msc
  Telefon: 501 112 206
  Email: polanka@36minut.pl
  Www: 36minut.pl/polanka
  FB: facebook.com/36minut
  Parking: publiczny
  Otwarcie: 2016-02-01
  Aktualizacja: 2016-05-03
  Zdjęcia: 2016-04
  szatnia
  prysznice
  trener personalny
  możliwość płatności kartą
  szafki indywidualne
  ze zdjęciami

  Compare properties

  Podobne obiekty

  Zebra Fitness

  „Czas zebrać się na trening!” – takim hasłem Zebra Fitness promuje swoją ...
  „Czas zebrać się na trening!” – takim hasłem Zebra Fitness promuje swoją działalność na plakatach ...
  150 PLN msc
  • Wybierz z listy:

   0 PLN do 300 PLN

   Więcej opcji wyszukiwania
  • Ostatnio na blogu