Grafik - aktualny rozkład zajęć wszystkich sekcji Jakość sprzętu, po którym przyjdzie wam się wspinać jest bardzo dobra. Chwyty nie są zbyt zużyte, a materace bardzo dobrze sprawdzają się w amortyzacji każdego odpadnięcia od ściany. Osobna strefa do rozgrzewki na antresoli to duży plus, chociaż przy kilku osobach na raz da się odczuć kołysanie całej konstrukcji. Jeżeli potrzebujecie zrobić sobie chwilę przerwy od wspinania to do waszej dyspozycji jest stół do piłkarzyków. Mała rzecz, a jednak cieszy się popularnością i dostarcza dużo rozrywki. Największe atuty ścianki: Elementy do poprawki: Kto powinien wybrać się na ściankę wspinaczkową Blok Haus? [vc_row][vc_column width="1/1"][vc_message message_box_style="standard" style="square" message_box_color="orange" icon_type="fontawesome" icon_fontawesome="fa fa-lightbulb-o" css_animation="top-to-bottom" icon_openiconic="vc-oi vc-oi-dial" icon_typicons="typcn typcn-adjust-brightness" icon_entypo="entypo-icon entypo-icon-note" icon_linecons="vc_li vc_li-heart" icon_pixelicons="vc_pixel_icon vc_pixel_icon-alert"] Blok Haus - to zdecydowanie największa boulderownia w Poznaniu. [/vc_message][/vc_column][/vc_row]  " />
Your search results

Blok Haus

160 PLN msc
ul. Św. Michała 100, ,
dodaj do ulubionych
1579

Ścianka wspinaczkowa Blok Haus to tak naprawdę jedna wielka boulderownia. Nie znajdziecie tutaj wysokich ścian, które wymagają asekuracji. Wszystkie chwyty i trasy dostępne są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Rozkład zajęć poszczególnych grup jest wystarczający i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieciaki mogą dopisać się do wybranej grupy w zależności od wieku. Dorośli powinni określić swój poziom zaawansowania i w ten sposób wybrać odpowiednią grupę. Zajęcia prowadzone są bardzo przyjaźnie i nikt tutaj nie będzie wytykał braku umiejętności. Każdy ma szansę na wykonanie określonych ćwiczeń w swoim tempie. Najważniejsza jest technika, a nie szybkość (przynajmniej dla amatorów).

Grafik – aktualny rozkład zajęć wszystkich sekcji

Jakość sprzętu, po którym przyjdzie wam się wspinać jest bardzo dobra. Chwyty nie są zbyt zużyte, a materace bardzo dobrze sprawdzają się w amortyzacji każdego odpadnięcia od ściany. Osobna strefa do rozgrzewki na antresoli to duży plus, chociaż przy kilku osobach na raz da się odczuć kołysanie całej konstrukcji.

Jeżeli potrzebujecie zrobić sobie chwilę przerwy od wspinania to do waszej dyspozycji jest stół do piłkarzyków. Mała rzecz, a jednak cieszy się popularnością i dostarcza dużo rozrywki.

Największe atuty ścianki:

 • Dobry jakościowo sprzęt
 • Zróżnicowane trasy
 • Wielkość obiektu

Elementy do poprawki:

 • Szatnia i prysznic
 • Antresola, która podczas grupowej rozgrzewki trzeszczy złowieszczo

Kto powinien wybrać się na ściankę wspinaczkową Blok Haus?

 • Boulderowcy, którzy potrzebują dobrej miejscówki pod dachem
 • Początkujący, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze wspinaczką
 • Każdy kto szuka nowej aktywności sportowej

Blok Haus – to zdecydowanie największa boulderownia w Poznaniu.

 

Address: ul. Św. Michała 100
Miasto:
Dzielnica:
Zip: 61-005
Country: Poland
ID : 3608
Cena: 160 PLN msc
Pon-Pt: 09:00 - 23:00 (Pon, Czw) 15:00 - 23:00 (Śr, Pt)
Sobota: 12:00 - 23:00
Niedziela: 12:00 - 23:00
Jednorazowe: 20 zł
Telefon: 510 369 878
Email: info@blokhaus.pl
Www: blokhaus.pl
FB: fb.com/blokhaus
Parking: darmowy
szatnia
prysznice
trener personalny
możliwość płatności kartą
szafki indywidualne
stół do piłkarzyków
toalety
OK System
Benefit Systems
zniżka studencka
wypożyczalnia sprzętu
ze zdjęciami

Compare properties

Podobne obiekty

Avana

Ściankę wspinaczkową Avana odwiedziliśmy w zwykły dzień tygodnia. Po ilości osób widać, że ...
Ściankę wspinaczkową Avana odwiedziliśmy w zwykły dzień tygodnia. Po ilości osób widać, że jest to popularna miejsc ...
100 PLN msc
 • Wybierz z listy:

  0 PLN do 300 PLN

  Więcej opcji wyszukiwania
 • Ostatnio na blogu