ofercie zajęć jest codziennie intensywnie eksploatowana. Przegląd dostępnego sprzętu znajdziecie w większości na zdjęciach. Po pokazowym treningu z głównym trenerem - Maćkiem, możemy śmiało polecić Wam organizowane tam zajęcia, głównie ze względu na świetne podejście do trenujących i fajny klimat, który tworzy się w czasie kolejnych morderczych walk na kolejnych "stacjach" ;) Dla nas to jeden z głównych wyznaczników i kluczowy element przy wyborze klubu, bo bieżnie we wszystkich nowoczesnych klubach są takie same, a to kadra tworzy klimat i daje motywację do regularnych ćwiczeń. Po aktualne informacje odsyłamy Was na profil Fitness Polonez na Facebook'u i do grafiku zajęć. Największe atuty klubu: Zaobserwowane niedostatki: Dla kogo Fitness Polonez to dobry wybór? [vc_row][vc_column width="1/1"][vc_message message_box_style="standard" style="square" message_box_color="orange" icon_type="fontawesome" icon_fontawesome="fa fa-lightbulb-o" css_animation="top-to-bottom" icon_openiconic="vc-oi vc-oi-dial" icon_typicons="typcn typcn-adjust-brightness" icon_entypo="entypo-icon entypo-icon-note" icon_linecons="vc_li vc_li-heart" icon_pixelicons="vc_pixel_icon vc_pixel_icon-alert"] Jeśli szukacie siłowni/klubu dla siebie, dajcie szansę ekipie z Fitness Polonez – brak lojalki daje Wam komfort, że nie ugrzęźniecie w miejscu, które nie będzie Wam pasować, a gwarantujemy, że prowadzone tam zajęcia mogą Was pozytywnie zaskoczyć ;) [/vc_message][/vc_column][/vc_row]  " />
Your search results

Fitness Polonez

99 PLN msc
al. Niepodległości 36, ,
dodaj do ulubionych
3395

Fitness Polonez to nowy klub na mapie Poznania, który otworzył swe bramy w połowie października 2015 roku. Dzięki uprzejmość właścicieli udało nam się zajrzeć tam na dzień przed oficjalnym otwarciem, więc w galerii możecie podziwiać fotki naszego autorstwa.

Klub zrobił na nas całościowo pozytywne wrażenie, a naszą szczególną uwagę zwróciły spore przeszklenia, które w ciągu dnia muszą zapewniać sporo naturalnego światła, padającego na maszyny aerobowe. To dosyć istotne, bo w klubie obecnie dominuje biel bijąca z białych ścian – niektórych ten ascetyczny klimat może męczyć, inni nawet go nie zauważą.

Przestrzeń klubu podzielić możemy na 4 strefy: cardio (bieżnie, orbitreki, ergometry, rowerki), wolne ciężary i maszyny,  miejsce do stretchingu i salkę treningową, która dzięki nieźle skonstruowanej ofercie zajęć jest codziennie intensywnie eksploatowana. Przegląd dostępnego sprzętu znajdziecie w większości na zdjęciach.

Po pokazowym treningu z głównym trenerem – Maćkiem, możemy śmiało polecić Wam organizowane tam zajęcia, głównie ze względu na świetne podejście do trenujących i fajny klimat, który tworzy się w czasie kolejnych morderczych walk na kolejnych „stacjach” ;) Dla nas to jeden z głównych wyznaczników i kluczowy element przy wyborze klubu, bo bieżnie we wszystkich nowoczesnych klubach są takie same, a to kadra tworzy klimat i daje motywację do regularnych ćwiczeń. Po aktualne informacje odsyłamy Was na profil Fitness Polonez na Facebook’u i do grafiku zajęć.

Największe atuty klubu:

 • brak lojalki i długiego okresu wypowiedzenia (możecie zrezygnować na koniec każdego miesiąca)!
 • poranne zajęcia o 7:00 i nacisk na treningi obwodowe
 • stała obecność trenera dyżurnego
 • nowy sprzęt
 • atrakcyjne położenie w centrum miasta, szczególnie dla studentów kilku poznańskich uczelni położonych wzdłuż al. Niepodległości

Zaobserwowane niedostatki:

 • niewielkie szafki (szczególnie problematyczne zimą)
 • stosunkowo niewielka strefa do stretchingu
 • brak wyciągów i bram

Dla kogo Fitness Polonez to dobry wybór?

 • dla wszystkich, którzy nie chcą się wiązać z fitness klubem długą umową
 • dla szukających dobrego miejsca by spokojnie zacząć przygodę z crossfitem (polecamy zajęcia z Maćkiem – świetne podejście!)

Jeśli szukacie siłowni/klubu dla siebie, dajcie szansę ekipie z Fitness Polonez – brak lojalki daje Wam komfort, że nie ugrzęźniecie w miejscu, które nie będzie Wam pasować, a gwarantujemy, że prowadzone tam zajęcia mogą Was pozytywnie zaskoczyć ;)

 

Address: al. Niepodległości 36
Miasto:
Dzielnica:
Zip: 61-714
Country: Poland
ID : 3378
Cena: 99 PLN msc
Pon-Pt: 06:00 - 22:00
Sobota: 08:00 - 18:00
Niedziela: 10:00 - 14:00
Jednorazowe: 30 zł
10 Wejść: 150 zł
Telefon: 695 439 118
Www: fitnesspolonez.pl
FB: facebook.com/fitnesspolonez
Parking: płatny
Otwarcie: 2015-10-14
sauna
szatnia
prysznice
trener personalny
możliwość płatności kartą
strefa cardio
szafki indywidualne
lustra
toalety
ze zdjęciami

Compare properties

Podobne obiekty

Jatomi Fitness Poznań City Center

1.714 m2
Jatomi Fitness Poznań City Center to trzeci w Poznaniu klub jaki otworzyła największa w Po ...
Jatomi Fitness Poznań City Center to trzeci w Poznaniu klub jaki otworzyła największa w Polsce sieć fitness. Na poc ...
179 PLN msc

Pati Fitness Club

Cennik Pati Fitness Club: Karnet 1 miesiąc – 130 zł Karnet 3 miesiące – 350 zł ...
Cennik Pati Fitness Club: Karnet 1 miesiąc – 130 zł Karnet 3 miesiące – 350 zł Karnet 6 miesięcy – ...
150 PLN msc
 • Wybierz z listy:

  0 PLN do 300 PLN

  Więcej opcji wyszukiwania
 • Ostatnio na blogu