Lodowisko Malta to sezonowe lodowisko zorganizowane w namiocie przy zachodnim brzegu jeziora maltańskiego (od strony centrum). Działa zwykle od listopada do marca i otwarte jest codziennie od 8:00 do 22:00, a w piątek i sobotę nawet do 23:00 - to właśnie wtedy organizowane są tam charakterystyczne sesje w ramach ice party, gdy tafla lodowiska zamienia się w dyskotekowy parkiet ;)

Lodowisko zorganizowane jest w namiocie, więc temperatury panują tu analogiczne do warunków zewnętrznych, część obsługowa zlokalizowana jest w środku obiektu -  znajdziecie tu kasy, wypożyczalnię sprzętu i długi rząd kolorowych szafek. Oczywiście nie zabrakło toalet (w postaci toi toi, więc o komforcie korzystania nawet nie myślimy) i automatu z gorącymi napojami, a osoby towarzyszące ucieszy zapewne kilka stolików i krzeseł ustawionych na podwyższeniu w sąsiedztwie tafli lodowiska. Znajdziecie tutaj wypożyczalnię łyżew (6 zł), kasków (3 zł) i możliwość podszkolenia dziecka przy pomocy pingwina do nauki jazdy (10 zł). Za naostrzenie łyżew jeśli macie swoje zapłacicie także dyszkę. Dodatkowym wydatkiem będzie także szafka, która ma symboliczną, acz irytującą cenę 2 zł.

Ceny są więcej niż standardowe, ale cieszą opcje rodzinne - za bilet 2+1 lub 1+2 zapłacicie 18 zł w tygodniu i 22 zł w weekend. Zniżki czekają także na większe grupy:

W przeciwieństwie do Ligawy lód czyszczony jest tylko 3 razy dziennie:

Nie ukrywajmy - lodowisko przy Malcie to nie obiekt olimpijski, a jakość tafli lodowiska nie zachwyca, ale naszym zdaniem podobnie jak Ligawa spełni oczekiwania wszystkich amatorów. W czasie jazdy towarzyszy nam mieszanka radiowych hiciorów, a kierunek jazdy zmienia się standardowo co 15 minut. [vc_row][vc_column width="1/1"][vc_message message_box_style="standard" style="square" message_box_color="blue" icon_type="fontawesome" icon_fontawesome="fa fa-lightbulb-o" css_animation="top-to-bottom" icon_openiconic="vc-oi vc-oi-dial" icon_typicons="typcn typcn-adjust-brightness" icon_entypo="entypo-icon entypo-icon-note" icon_linecons="vc_li vc_li-heart" icon_pixelicons="vc_pixel_icon vc_pixel_icon-alert"] Chcesz przed wyjściem z domu upewnić się, że na lodowisku nie ma przesadnego tłumu? Pobaw się kamerką umieszczoną nad taflą lodowiska, która dostępna jest tutaj - to świetny sposób by obadać panujący tam klimat ;) [/vc_message][/vc_column][/vc_row]  " />
Your search results

Lodowisko Malta

11 PLN godz.
ul. Jana Pawła II, ,
dodaj do ulubionych
1143
Video

Od 2001 roku Lodowisko Malta nad jeziorem maltańskim gości poznaniaków na swej tafli. W 2014 roku z oferty obiektu skorzystało ponad 43 000 osób co jest wynikiem dosyć imponującym ale dziwić nie powinno bo charakterystyczny klimat tworzony przez dyskotekowe oświetlenie ma swoje stałe grono zwolenników.

Lodowisko Malta to sezonowe lodowisko zorganizowane w namiocie przy zachodnim brzegu jeziora maltańskiego (od strony centrum). Działa zwykle od listopada do marca i otwarte jest codziennie od 8:00 do 22:00, a w piątek i sobotę nawet do 23:00 – to właśnie wtedy organizowane są tam charakterystyczne sesje w ramach ice party, gdy tafla lodowiska zamienia się w dyskotekowy parkiet ;)

Lodowisko zorganizowane jest w namiocie, więc temperatury panują tu analogiczne do warunków zewnętrznych, część obsługowa zlokalizowana jest w środku obiektu –  znajdziecie tu kasy, wypożyczalnię sprzętu i długi rząd kolorowych szafek. Oczywiście nie zabrakło toalet (w postaci toi toi, więc o komforcie korzystania nawet nie myślimy) i automatu z gorącymi napojami, a osoby towarzyszące ucieszy zapewne kilka stolików i krzeseł ustawionych na podwyższeniu w sąsiedztwie tafli lodowiska. Znajdziecie tutaj wypożyczalnię łyżew (6 zł), kasków (3 zł) i możliwość podszkolenia dziecka przy pomocy pingwina do nauki jazdy (10 zł). Za naostrzenie łyżew jeśli macie swoje zapłacicie także dyszkę. Dodatkowym wydatkiem będzie także szafka, która ma symboliczną, acz irytującą cenę 2 zł.

Ceny są więcej niż standardowe, ale cieszą opcje rodzinne – za bilet 2+1 lub 1+2 zapłacicie 18 zł w tygodniu i 22 zł w weekend. Zniżki czekają także na większe grupy:

 • 10% dla grupy powyżej 10 osób
 • 20% dla grupy powyżej 40 osób

W przeciwieństwie do Ligawy lód czyszczony jest tylko 3 razy dziennie:

 • 12:30-12:45
 • 15:30-16:00
 • 18:30-19:00

Nie ukrywajmy – lodowisko przy Malcie to nie obiekt olimpijski, a jakość tafli lodowiska nie zachwyca, ale naszym zdaniem podobnie jak Ligawa spełni oczekiwania wszystkich amatorów. W czasie jazdy towarzyszy nam mieszanka radiowych hiciorów, a kierunek jazdy zmienia się standardowo co 15 minut.

Chcesz przed wyjściem z domu upewnić się, że na lodowisku nie ma przesadnego tłumu? Pobaw się kamerką umieszczoną nad taflą lodowiska, która dostępna jest tutaj – to świetny sposób by obadać panujący tam klimat ;)

 

Address: ul. Jana Pawła II
Miasto:
Dzielnica:
Country: Poland
ID : 3617
Cena: 11 PLN godz.
Powierzchnia: 800 m2
Pon-Pt: 08:00 - 22:00
Sobota: 08:00 - 23:00
Niedziela: 08:00 - 22:00
10 Wejść: 54-81 zł
Rano: 4-6 zł
Wieczorem: 6-9 zł
Dni Wolne: 8-11 zł
Trybuny: brak
Telefon: 61 877 03 54
Email: lodowisko@malta.poznan.pl
Www: malta.poznan.pl/
FB: fb.com/lodowiskomalta/
Aktualizacja: 2015-11-24
Zdjęcia: 2015-11
szatnia
sztuczne oświetlenie
toalety
Fit Profit
Fit Flex
Fit Sport
Benefit Plus
Benefit Systems
wypożyczalnia sprzętu
ze zdjęciami

Compare properties

Podobne obiekty

Ligawa przy Bułgarskiej

800 m2
Niespełna tydzień po starcie sezonu na lodowisku przy stadionie Inea poprosiliśmy naszą ek ...
Niespełna tydzień po starcie sezonu na lodowisku przy stadionie Inea poprosiliśmy naszą ekspertkę od sportów zimowy ...
11 PLN godz.
 • Wybierz z listy:

  0 PLN do 300 PLN

  Więcej opcji wyszukiwania
 • Ostatnio na blogu