Your search results

Plaża Krzyżowniki

darmowa
Nad Jeziorem/Międzyzdrojska, ,
dodaj do ulubionych
1542

Plaża w Krzyżownikach jest zdecydowanie mniej popularna od tych nad Rusałką i Strzeszynkiem i dla wielu osób będzie to jeden z jej głównych atutów. Nie spotkacie tu bowiem tłumów, a znajdziecie większość rzeczy niezbędnych to spokojnego relaksu na słońcu. Plaża jest stosunkowo mała i składa się z części piaszczystej okupowanej najczęściej przez małe dzieci i pasa zieleni. Całość jest pod opieką ratowników i ma status kąpieliska miejskiego.

O sferę gastronomiczną dba tu standardowo i typowo plażowy punkt serwujący akceptowalne gofry, frytki i zimne napoje (ot klasyka nadbałtyckich plaż), ale nie spodziewajcie się po nim cudów. Na aktywnych czeka wypożyczalnia rowerów wodnych, kajaków i innych sprzętów pływających, która oferuje całkiem przyzwoite ceny. Znajdziecie tutaj także płatną toaletę (trochę lipa) i parking, do którego dojazd może pozbawić wasze auto zawieszenia.

Zamiast samochodu polecamy jednak zdecydowanie rower (wzdłuż jeziora jest fajna trasa) lub komunikacje miejską, która dowiezie Was tam (przystanek Krzyżowniki) w 15 minut bez problemów z Ogrodów. Autobusy kursują co 15-25 minut nawet w weekendy więc żal nie skorzystać. Plaża Krzyżowniki to zdecydowanie jedna z najciekawszych opcji spędzenia czasu w gorące letnie dni, zawitajcie zatem tam chociaż raz, by wyrobić sobie własne zdanie ;)

Address: Nad Jeziorem/Międzyzdrojska
Miasto:
Dzielnica:
Zip: 60-480
Country: Poland
ID : 2378
szatnia
bufet
plaża
toalety
ze zdjęciami

Compare properties

Podobne obiekty

Plaża nad Rusałką

Plaża nad Rusałką od 2015 roku przeżywa drugą młodość – pojawiły się tu nowe punkty ...
Plaża nad Rusałką od 2015 roku przeżywa drugą młodość – pojawiły się tu nowe punkty gastronomiczne, a całość ...
darmowe
  • Wybierz z listy:

    0 PLN do 300 PLN

    Więcej opcji wyszukiwania
  • Ostatnio na blogu