Your search results

Aktywny tydzień: 05.10 – 11.10.2015

Opublikowane przez Olek na Październik 5, 2015
| 0
PONIEDZIAŁEK

Night Runners Cytadela - g. 20:50

Grupa biegowa Night Runners zaprasza wszystkich miłośników nocnych biegów na cotygodniowe treningi w Parku Cytadela. Jeżeli planujecie start w Poznańskim Maratonie to możecie zacząć przygotowania wraz z Night Runners. Szczegółowy plan treningów oraz podział na grupy biegowe znajdziecie na stronie Facebok.

Aktualne info: Facebook

WTOREK

Trening piłki nożnej kobiet - g. 17:30

Kto powiedział, że piłka nożna to sport tylko dla facetów? Kobieca Drużyna Piłkarska zaprasza wszystkie miłośniczki piłki kopanej na wspólne granie. Motyw przewodni: „Dobra zabawa i aktywny wypoczynek”. Boisko przy gimnazjum nr 23 na Os. Jagiellońskim 128

Aktualne info: Facebook

Boot Camp Poznań - g. 18:30

Boot Camp Polska rozpoczyna cykl cotygodniowych treningów, które przygotują Was do startu w listopadowych zawodach Runmageddon. Zapisy na poszczególne wydarzenia na stronie Boot Camp.

Aktualne info: Facebook

Harmonogram zajęć: Klik!

ŚRODA
CZWARTEK

Night Runners Malta - g. 20:50

Grupa biegowa Night Runners zaprasza wszystkich miłośników nocnych biegów na cotygodniowe treningi nad Maltą.

Aktualne info: Facebook

PIĄTEK

Warsztat Jogi Śmiechu - g. 19:00

Studio Jogi YAM zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach jogi śmiechu. Zajęcia dostarczają porządnej dawki endorfin, wzmacniają system immunologiczny, dotleniają organizm i wpływają na ogólną poprawę samopoczucia. Śmiech to zdrowie! Wymagane wcześniejsze zapisy i przedpłata 10 zł (koszt zajęć 40 zł od osoby)

Aktualne info: Facebook

SOBOTA

Parkrun Cytadela - g. 9:00

Zapraszamy do sprawdzenia swoich sił w biegu na 5 km z profesjonalnym pomiarem czasu. Uczestnictwo w Parkrun jest darmowe wystarczy rejestracja na stronie, do której link znajdziecie poniżej. Biegi organizowanie są w każdą sobotę przez cały rok w poznańskim Parku Cytadela.

Zapisy na stronie: Parkrun Poznań

Winiary Streetball Jam - g. 9:00

Po raz pierwszy na osiedlu Winiary w Poznaniu odbędzie się turniej koszykówki typu streetball. Gramy do 10 minut lub do 21 punktów. Zapisy przyjmowane są od drużyn 3 osobowych + 1 rezerwowy. Koszt to 10 zł od drużyny. Zapisy tylko do czwartku 8.10.2015 r.

Aktualne info: Facebook

NIEDZIELA

PKO Poznań Maraton - g. 9:00

Poznań zaprasza na kolejną edycję maratonu, który wśród biegaczy zyskał bardzo pozytywne opinie. Obecnie na liście znajduje się ponad 6000 biegaczy, do górnego limitu 10000 jeszcze trochę brakuje. Dużym udogodnieniem jest możliwość odebrania pakietów startowych na dwa dni przed zawodami. Biuro zawodów na targach MTP zaprasza w piątek i sobotę w g. 10:00 – 20:00

Aktualne info: Facebook

Aktywny Poznań: Imprezy biegowe

Dodaj komentarz

  • Wybierz z listy:

    0 PLN do 300 PLN

    Więcej opcji wyszukiwania
  • Ostatnio na blogu