Your search results

Aktywny tydzień: 12.10 – 18.10.2015

Opublikowane przez Olek na Październik 11, 2015
| 0
PONIEDZIAŁEK

Night Runners Cytadela - g. 20:50

Grupa biegowa Night Runners zaprasza wszystkich miłośników nocnych biegów na cotygodniowe treningi w Parku Cytadela.

Aktualne info: Facebook

WTOREK

Trening piłki nożnej kobiet - g. 17:30

Kto powiedział, że piłka nożna to sport tylko dla facetów? Kobieca Drużyna Piłkarska zaprasza wszystkie miłośniczki piłki kopanej na wspólne granie. Motyw przewodni: „Dobra zabawa i aktywny wypoczynek”. Boisko przy gimnazjum nr 23 na Os. Jagiellońskim 128

Aktualne info: Facebook

Boot Camp Poznań - g. 18:30

Boot Camp Polska rozpoczyna cykl cotygodniowych treningów, które przygotują Was do startu w listopadowych zawodach Runmageddon. Zapisy na poszczególne wydarzenia na stronie Boot Camp.

Aktualne info: Facebook

Harmonogram zajęć: Klik!

ŚRODA

Kettlebell Intro - g. 20:00

Ekipa Kettlebell 360 zaprasza na bezpłatny trening popularnie zwanymi ketlami. Trening jest otwarty dla osób, które dopiero chcą zacząć swoje zmagania z kettlebell oraz też dla bardziej zaawansowanych. Dowiecie się między innymi o metodzie treningowej HardStyle oraz jak poprawnie wykonywać podstawowe ćwiczenia. Wymagane wcześniejsze zapisy.

Aktualne info: Facebook

CZWARTEK

Night Runners Malta - g. 20:50

Grupa biegowa Night Runners zaprasza wszystkich miłośników nocnych biegów na cotygodniowe treningi nad Maltą.

Aktualne info: Facebook

PIĄTEK

Zajęcia pokazowe TRX - g. 20:00

Boulderownia Blok Haus przygotowała zajęcia wprowadzające do treningu z pasami TRX. Spróbujcie sami to przekonacie się, że istnieją mięśnie, o których nie mieliście pojęcia :)

Aktualne info: Facebook

SOBOTA

Parkrun Cytadela - g. 9:00

Zapraszamy do sprawdzenia swoich sił w biegu na 5 km z profesjonalnym pomiarem czasu. Uczestnictwo w Parkrun jest darmowe wystarczy rejestracja na stronie, do której link znajdziecie poniżej. Biegi organizowanie są w każdą sobotę przez cały rok w poznańskim Parku Cytadela.

Zapisy na stronie: Parkrun Poznań

Morderczy Trening Runmageddon - g. 9:00

Runmageddon przygotował dla Was trening, który sprawdzi na ile jesteście gotowi na listopadowy bieg. Trening odbędzie się w parku linowym Pyrland, gdzie do wyboru będą trzy trasy o różnym stopniu trudności. Koszt treningu to 40 zł oraz 30 zł dla osób, które już opłaciły start w Runmageddon Poznań.

Aktualne info: Facebook

Charytatywny Bieg Biały - g. 10:30

Pierwsza edycja Białego Biegu Charytatywnego organizowanego przez Sekcję Szermierki KS Warta Poznań. Głównym celem organizacji biegu jest zbiórka pieniędzy na rzecz fundacji Szermierze.pl. Fundacja wspiera budowę nowoczesnej sali treningowej Centrum Broni Białej w Poznaniu

Aktualne info: Facebook

Aktywny Poznań: Imprezy biegowe

Activus Run - g. 11:00

Druga edycja Activus Run ponownie zabierze biegaczy na wyprawę wokół jeziora Jarosławieckiego. Profil trasy przygotowany jest dla miłośników biegów przełajowych z licznymi podbiegami i zbiegami. Organizator ustalił limit uczestników w wysokości 500 osób.

Aktualne info: Facebook

Aktywny Poznań: Imprezy biegowe

Piknik z Frisbee - g. 12:00

Już po raz trzeci w parku Cytadela będzie mieli możliwość zobaczyć jak wygląda gra w Ultimate Frisbee. W planach pokazy Freestyle Frisbee, zawody Disc Golfa oraz zawody dla chętnych sprawdzić swoje siły. Własny sprzęt nie jest wymagany :)

Aktualne info: Facebook

NIEDZIELA

Pyra Party blisko Warty - g. 12:00

10 km bieg wzdłuż pięknego nabrzeża Warty. Na mecie dla każdego zawodnika czekać będzie tytułowa „pyra” z grilla oraz słodka drożdżówka.

Aktualne info: Facebook

Aktywny Poznań: Imprezy biegowe

Dodaj komentarz

  • Wybierz z listy:

    0 PLN do 300 PLN

    Więcej opcji wyszukiwania
  • Ostatnio na blogu