Your search results

Aktywny tydzień: 19.10 – 25.10.2015

Opublikowane przez Olek na Październik 18, 2015
| 0
PONIEDZIAŁEK

Trening biegowy Mud Goats - g. 20:00

Mud Goats zapraszają na trening biegowy nie dla leszczy, który poprowadzi Beton Koza – jeden z najszybszych w całej ekipie. Trasa 10 km nadmaltańskimi ścieżkami. Tempo około 5:00/km (wskazane doświadczenie biegowe, aby nie umrzeć na trasie). Trening stricte biegowy, aby zbudować kondycję. Zabierzcie ze sobą jakiś odblask i czołówkę bo trochę ciemno będzie.

Aktualne info: Facebook

Night Runners Cytadela - g. 20:50

Grupa biegowa Night Runners zaprasza wszystkich miłośników nocnych biegów na cotygodniowe treningi w Parku Cytadela.

Aktualne info: Facebook

WTOREK

Boot Camp Poznań - g. 18:30

Boot Camp Polska rozpoczyna cykl cotygodniowych treningów, które przygotują Was do startu w listopadowych zawodach Runmageddon. Zapisy na poszczególne wydarzenia na stronie Boot Camp.

Aktualne info: Facebook

Harmonogram zajęć: Klik!

ŚRODA
CZWARTEK

Night Runners Malta - g. 20:50

Grupa biegowa Night Runners zaprasza wszystkich miłośników nocnych biegów na cotygodniowe treningi nad Maltą.

Aktualne info: Facebook

PIĄTEK
SOBOTA

Parkrun Cytadela - g. 9:00

Zapraszamy do sprawdzenia swoich sił w biegu na 5 km z profesjonalnym pomiarem czasu. Uczestnictwo w Parkrun jest darmowe wystarczy rejestracja na stronie, do której link znajdziecie poniżej. Biegi organizowanie są w każdą sobotę przez cały rok w poznańskim Parku Cytadela.

Zapisy na stronie: Parkrun Poznań

Bieg po schodach Collegium Altum - g. 9:00

Po raz pierwszy w historii macie okazję wystartować w biegu po schodach Collegium Altum (wysoki czerwony budynek Uniwersytetu Ekonomicznego). Do pokonania będzie 18 pięter, czyli około 400 stopni. Opłata startowa to 15 zł dla studentów oraz 30 zł dla pozostałych osób. Zostało jeszcze kilka miejsc (limit 240 osób).

Aktualne info: Facebook Lista startowa Regulamin

Sport ma sens - g. 10:00

Sobota w Galerii MM będzie wypełniona sportowymi wydarzeniami. W holu głównym będziecie mogli zobaczyć pokazy kickboxingu, trójboju siłowego, brazylijskiego jiu-jitsu oraz capoeiry. Dodatkowo skorzystacie z darmowych porad dietetycznych i treningowych przygotowanych przez profesjonalistów z Lion Group i Fitness Point.

Aktualne info: Facebook

Nabór do drużyny Patrioci Poznań - g. 11:00

Patrioci Poznań zapraszają na otwarty nabór do drużyny juniorskiej oraz seniorskiej futbolu amerykańskiego. Spróbujcie swoich sił podczas treningu pod okiem doświadczonej kadry trenerskiej. Jeżeli z jakichś przyczyn nie możecie trenować to i tak wpadnijcie w sobotę do hali Arena przy ul. Wyspiańskiego. Patrioci poszukują również wolontariuszy, którzy pomogą w organizacji treningów, turniejów i ogólnej promocji drużyny.

Aktualne info: Facebook

City Trail - g. 11:30

Pierwszy z sześciu biegów przełajowych cyklu City Trail Poznań. Trasa wyznaczona została wokół Jeziora Rusałka. Warunkiem uznania wyników w końcowej klasyfikacji Grand Prix City Trail jest udział w co najmniej 4 z 6 biegów.

Start wyjątkowo o g. 11:30

Opłata wynosi 15 zł za pojedynczy bieg lub 60 zł za cały cykl biegów.

Aktualne info: Facebook

Aktywny Poznań: Imprezy biegowe

NIEDZIELA

Dodaj komentarz

  • Wybierz z listy:

    0 PLN do 300 PLN

    Więcej opcji wyszukiwania
  • Ostatnio na blogu