Your search results

Aktywny tydzień: 26.10 – 01.11.2015

Opublikowane przez Olek na Październik 26, 2015
| 0
PONIEDZIAŁEK

Trening biegowy Mud Goats - g. 20:00

Mud Goats zapraszają na trening biegowy nie dla leszczy, który poprowadzi Beton Koza – jeden z najszybszych w całej ekipie. Trasa 10 km nadmaltańskimi ścieżkami. Tempo około 5:00/km (wskazane doświadczenie biegowe, aby nie umrzeć na trasie). Trening stricte biegowy, aby zbudować kondycję. Zabierzcie ze sobą jakiś odblask i czołówkę bo trochę ciemno będzie.

Aktualne info: Facebook

Night Runners Cytadela - g. 20:50

Grupa biegowa Night Runners zaprasza wszystkich miłośników nocnych biegów na cotygodniowe treningi w Parku Cytadela.

Aktualne info: Facebook

WTOREK

Boot Camp Poznań - g. 18:30

Boot Camp Polska rozpoczyna cykl cotygodniowych treningów, które przygotują Was do startu w listopadowych zawodach Runmageddon. Zapisy na poszczególne wydarzenia na stronie Boot Camp.

Aktualne info: Facebook

Harmonogram zajęć: Klik!

Red Bull Winning 5 - g. 19:00

W końcu coś innego! Turniej Red Bull Winning 5 już w Polsce i to w samym sercu Wielkopolski. Zasady są proste: drużyna składa się z pięciu zawodników, małe bramki, tracisz gola – tracisz zawodnika! Gramy do wykluczenia wszystkich zawodników lub maksymalnie 10 minut. Zainteresowanie turniejem jest duże, dlatego brak już wolnych miejsc. Jedyna szansa to przyjść o 18:30 i liczyć na to, że jakaś ekipa się nie pojawi :)

Aktualne info: Facebook

ŚRODA
CZWARTEK

Night Runners Malta - g. 20:50

Grupa biegowa Night Runners zaprasza wszystkich miłośników nocnych biegów na cotygodniowe treningi nad Maltą.

Aktualne info: Facebook

PIĄTEK

Malta Squash Camp - g. 18:00

Malta Squash już po raz czwarty organizuje Camp treningowy, podczas którego będzie mieli możliwość podszkolić swoje zdolności w squashu. W ciągu 3 godzin na 5 kortach popracujecie nad techniką, percepcją i taktyką gry w squasha. Koszt 75 zł za osobę. Ilość miejsc ograniczona do 15 osób. Lista startowa oraz adres/telefon do zapisów znajdują się na stronie FB.

Aktualne info: Facebook

SOBOTA

Parkrun Cytadela - g. 9:00

Zapraszamy do sprawdzenia swoich sił w biegu na 5 km z profesjonalnym pomiarem czasu. Uczestnictwo w Parkrun jest darmowe wystarczy rejestracja na stronie, do której link znajdziecie poniżej. Biegi organizowanie są w każdą sobotę przez cały rok w poznańskim Parku Cytadela.

Zapisy na stronie: Parkrun Poznań

Halloweenowy Maraton Spinn - g. 11:00

Niku Fitness zaprasza na „straszny, przerażający i mrożący krew w żyłach” maraton spinningowy. 3 godziny intensywnej jazdy sprawi, że zapamiętacie to Halloween na długo. W ramach poczęstunku każdy uczestnik dostanie zatrute jabłka przygotowane przez lokalną czarownicę. Pamiętajcie o wcześniejszych zapisach i kaucji 10 zł, która będzie do odbioru na zajęciach. Mile widziane rekwizyty rodem z koszmarów.

Aktualne info: Facebook

NIEDZIELA

Dodaj komentarz

  • Wybierz z listy:

    0 PLN do 300 PLN

    Więcej opcji wyszukiwania
  • Ostatnio na blogu