Your search results

Aktywny tydzień: 21.09 – 27.09.2015

Opublikowane przez Olek na Wrzesień 21, 2015
| 0
PONIEDZIAŁEK

Kolejorz Girls - g. 17:30

Kolejorz Girls – oficjalne cheerleaderki mistrza Polski Lecha Poznań. Rusza nowy nabór do drużyn tanecznych na sezon 2015/2016. Dla najmłodszych (wiek 4-10 lat) przewidziano stworzenie grupy Kolejorz Kids.

Aktualne info: Facebook

Night Runners Cytadela - g. 20:50

Grupa biegowa Night Runners zaprasza wszystkich miłośników nocnych biegów na cotygodniowe treningi w Parku Cytadela. Jeżeli planujecie start w Poznańskim Maratonie to możecie zacząć przygotowania wraz z Night Runners. Szczegółowy plan treningów oraz podział na grupy biegowe znajdziecie na stronie Facebok.

Aktualne info: Facebook

WTOREK

Trening piłki nożnej kobiet - g. 18:00

Kto powiedział, że piłka nożna to sport tylko dla facetów? Kobieca Drużyna Piłkarska zaprasza wszystkie miłośniczki piłki kopanej na wspólne granie. Motyw przewodni: „Dobra zabawa i aktywny wypoczynek”. Boisko przy gimnazjum nr 23 na Os. Jagiellońskim 128

Aktualne info: Facebook

Boot Camp Poznań - g. 18:30

Boot Camp Polska rozpoczyna cykl cotygodniowych treningów, które przygotują Was do startu w listopadowych zawodach Runmageddon. Zapisy na poszczególne wydarzenia na stronie Boot Camp.

Aktualne info: Facebook

Harmonogram zajęć: Klik!

PKO Poznań Maraton

Zmiana cen pakietów startowych z 150 zł na 200 zł za osobę.

Aktualne info: Facebook

ŚRODA

Capoeira Brasil Poznań - g. 19:15

Nowy sezon  dla miłośników i amatorów capoeiry rusza już wkrótce. Grupa Capoeira Brasil Poznań zaprasza na zajęcia wprowadzające do tej niezwykłej tanecznej sztuki walki.

Aktualne info: Facebook

CZWARTEK

Poznański Test Lekkoatletyczny - g. 17:30

Kolejne zawody rundy jesiennej w ramach Poznańskiego Testu Lekkoatletycznego. Tym razem będziecie mogli sprawdzić swoje siły w w biegu na 100 m, 1000 m oraz skoku w dal.

Aktualne info: Facebook

Night Runners Malta - g. 20:50

Grupa biegowa Night Runners zaprasza wszystkich miłośników nocnych biegów na cotygodniowe treningi nad Maltą.

Aktualne info: Facebook

PIĄTEK

Bieg Kobiet

Zmiana cen pakietów startowych Biegu Kobiet z 37 zł na 42 zł za osobę. Bieg odbędzie się 25.10.2015 r.

Więcej informacji: Facebook

Aktywny Poznań: Imprezy biegowe

SOBOTA

Parkrun Cytadela - g. 9:00

Zapraszamy do sprawdzenia swoich sił w biegu na 5 km z profesjonalnym pomiarem czasu. Uczestnictwo w Parkrun jest darmowe wystarczy rejestracja na stronie, do której link znajdziecie poniżej. Biegi organizowanie są w każdą sobotę przez cały rok w poznańskim Parku Cytadela.

Zapisy na stronie: Parkrun Poznań

Bieg dla Grażyny - g. 12:00

Bieg charytatywny, aby wspomóc Panią Grażynę w walce z nowotworem płuc. Hasło przewodnie tegorocznego biegu brzmi „Nabierz powietrza w płuca!” Przewidziano start dla maksymalnie 400 osób na dwóch trasach 5 km oraz 10 km.

Więcej informacji: Facebook

Aktywny Poznań: Imprezy biegowe

Otuski Bieg Przełajowy - g. 16:00

Bukowski Klub Biegacza zaprasza na drugą edycję Otuskiego Biegu Przełajowego. Dystans wynosi 7 km. Maksymalnie na trasie pojawi się 100 biegaczy.  Przewidziano pamiątkowy medal dla każdego uczestnika.

Więcej informacji: Facebook

Aktywny Poznań: Imprezy biegowe

Europejska Noc Saunowa - g. 20:00

Termy Maltańskie zapraszają do swojego Świata Saun, który w ten dzień będzie wyjątkowo czynny do poźnych godzin nocnych. Europejska Noc Saunowa jest wydarzeniem organizowanym równocześnie w kilku państwach Europy. Podczas imprezy przwidziano sześć seansów parowych. Pierwszy rozpoczyna się o g. 20:00, a całość potrwa do g. 2:00. Dla każdego uczestnika przygotowano poczęstunek w postaci soków, kiełbasek z grilla, deserów lodowych i owocowych oraz wielu innych przekąsek.

Więcej informacji: Facebook

Nocne Przejścia - g. 20:00

Cascader Park w Kobylnicy po raz kolejny organizuje Nocne Przejścia przez trasy parku linowego. Jeżeli nie boicie się ciemności, a zwykłe dzienne przejścia po linach to dla Was łatwizna – zapisujcie się już teraz. Cena pakietu nocnego to 75 zł za osobę, w ramach którego możecie do woli eksplorować przygotowane trasy. Na koniec czeka na Was gorąca kiełbaska z ogniska.

Więcej informacji: Facebook

NIEDZIELA

Tor Poznań Track Day II - g. 8:00

Tor Poznań zaprasza miłośników motoryzacji na XIII edycję Track Day. Najtańszy bilet wstępu na udział w pojedynczej sesji na torze kosztuje 80 zł. Wasz samochód musi spełniać określone wymogi podane na stronie organizatora. Pamiętajcie o obowiązkowych kaskach dla kierowcy i pilota.

Rejestracja: Strona organizatora

Men Expert Survival Race - g. 8:30

Men Expert Survival Race po raz drugi w Poznaniu! Po zeszłorocznej edycji organizatorzy zapowiedzieli powrót ze zdwojoną siłą.

Aktywny Poznań również bierze udział w zawodach. Do zobaczenia na trasie!

Aktualne info: Facebook

Pyrlandzka Dycha i Hochland Półmaraton - g. 12:00

Już po raz trzeci w Kaźmierzu odbędzie się Pyrlandzka Dycha (trasa 10 km). Równolegle na trasie rozgrywany jest Hochalnd Półmaraton Doliną Samy.

Limit miejsc wynosi 400 osób

Więcej informacji: Facebook

Aktywny Poznań: Imprezy biegowe

Poznański Czwartek Kolarski - g. 18:30

Finałowy przejazd na Torze Poznań

Aktualne info: Facebook

Dodaj komentarz

  • Wybierz z listy:

    0 PLN do 300 PLN

    Więcej opcji wyszukiwania
  • Ostatnio na blogu