Your search results

Aktywny tydzień: 28.09 – 04.10.2015

Opublikowane przez Olek na Wrzesień 27, 2015
| 0
PONIEDZIAŁEK

Night Runners Cytadela - g. 20:50

Grupa biegowa Night Runners zaprasza wszystkich miłośników nocnych biegów na cotygodniowe treningi w Parku Cytadela. Jeżeli planujecie start w Poznańskim Maratonie to możecie zacząć przygotowania wraz z Night Runners. Szczegółowy plan treningów oraz podział na grupy biegowe znajdziecie na stronie Facebok.

Aktualne info: Facebook

WTOREK

Trening piłki nożnej kobiet - g. 18:00

Kto powiedział, że piłka nożna to sport tylko dla facetów? Kobieca Drużyna Piłkarska zaprasza wszystkie miłośniczki piłki kopanej na wspólne granie. Motyw przewodni: „Dobra zabawa i aktywny wypoczynek”. Boisko przy gimnazjum nr 23 na Os. Jagiellońskim 128

Aktualne info: Facebook

Boot Camp Poznań - g. 18:30

Boot Camp Polska rozpoczyna cykl cotygodniowych treningów, które przygotują Was do startu w listopadowych zawodach Runmageddon. Zapisy na poszczególne wydarzenia na stronie Boot Camp.

Aktualne info: Facebook

Harmonogram zajęć: Klik!

ŚRODA

Warsztaty biegowe dla mam - g. 17:00

Szykuje się ciekawa okazja dla biegających poznańskich mam. Mamy-Biegamy zaprasza na warsztaty biegowe, podczas których dowiecie się jaki sprzęt wybrać na początek oraz jak skomponować prawidłową dietę.

Aktualne info: Facebook

CZWARTEK

Poznański Test Lekkoatletyczny - g. 17:30

Kolejne zawody rundy jesiennej w ramach Poznańskiego Testu Lekkoatletycznego. Tym razem w ramach cyklu odbędą się Mistrzostwa Poznania w biegu na 5000 m.

Aktualne info: Facebook

Night Runners Malta - g. 20:50

Grupa biegowa Night Runners zaprasza wszystkich miłośników nocnych biegów na cotygodniowe treningi nad Maltą.

Aktualne info: Facebook

PIĄTEK

Malta Squash Camp - g. 18:00

Malta Squash już po raz trzeci organizuje Camp treningowy, podczas którego będzie mieli możliwość podszkolić swoje zdolności w squashu. W ciągu 3 godzinach na 5 kortach popracujecie nad techniką, percepcją i taktyką gry w squasha. Koszt 75 zł za osobę. Ilość miejsc ograniczona do 15 osób. Lista startowa oraz adres/telefon do zapisów znajdują się na stronie FB.

Aktualne info: Facebook

SOBOTA

Parkrun Cytadela - g. 9:00

Zapraszamy do sprawdzenia swoich sił w biegu na 5 km z profesjonalnym pomiarem czasu. Uczestnictwo w Parkrun jest darmowe wystarczy rejestracja na stronie, do której link znajdziecie poniżej. Biegi organizowanie są w każdą sobotę przez cały rok w poznańskim Parku Cytadela.

Zapisy na stronie: Parkrun Poznań

Cooliozum Cup - g. 10:00

Cooliozum zaprasza wszystkich amatorów piłki kopanej na niepowtarzalny turniej. Licencjonowany sędzia, zakaz kopania z całej siły i kiełbaski dla każdego! Koszt 15 zł od osoby z zastrzeżeniem, że każdy zawodnik otrzyma voucher na 15 zł do wykorzystania w pubie Cooliozum. Boisko orlik przy Miejskim Domu Kultury nr 1 w Poznaniu.

Aktualne info: Facebook

Pamiątkowski Jabłecznik - g. 12:00

Pierwsza edycja biegu na 9 km w Pamiątkowie. Na śmiałków, którzy dotrą do mety czeka słodka przekąska – tytułowy jabłecznik! Limit uczestników został ustalony na 350 osób.

Start o g. 11:00

Więcej informacji: Facebook

Aktywny Poznań: Imprezy biegowe

Maraton Charytatywny Zumby - g. 16:30

Maraton Charytatywny „100% ZUMBY w ZUMBIE”. Pieniądze zebrane podczas maratonu zasilą konto Wielkopolskiego Stowarzyszenia na rzecz Rodziny i Osób Niepełnosprawnych „Rodzina” w Poznaniu. Podczas 3,5 godzinnych zajęć będziecie mogli sprawdzić w akcji lokalnych instruktorów zumby.

Aktualne info: Facebook

NIEDZIELA

5. Półmaraton Samsung Szamotuły

Ostatni dzień zapisów internetowych na Półmaraton Samsung w Szamotułach. Bieg odbędzie się 18.10.2015 r.

Więcej informacji: Facebook

Aktywny Poznań: Imprezy biegowe

Dodaj komentarz

  • Wybierz z listy:

    0 PLN do 300 PLN

    Więcej opcji wyszukiwania
  • Ostatnio na blogu