Your search results

Aktywny tydzień: 02.11 – 08.11.2015

Opublikowane przez Olek na Listopad 1, 2015
| 0
PONIEDZIAŁEK

Night Runners Cytadela - g. 20:50

Grupa biegowa Night Runners zaprasza wszystkich miłośników nocnych biegów na cotygodniowe treningi w Parku Cytadela.

Aktualne info: Facebook

WTOREK
ŚRODA

Marszobiegi dla początkujących - g. 18:00

Mamy-Biegamy zapraszają na trening marszobiegowy dla początkujących. Dystans 2,5 km jest idealny dla każdego kto ma ochotę rozpocząć swoją biegową przygodę. Spotykamy się pod stadionem Inea.

Aktualne info: Facebook

CZWARTEK

Night Runners Malta - g. 20:50

Grupa biegowa Night Runners zaprasza wszystkich miłośników nocnych biegów na cotygodniowe treningi nad Maltą.

Aktualne info: Facebook

PIĄTEK
SOBOTA

Parkrun Cytadela - g. 9:00

Zapraszamy do sprawdzenia swoich sił w biegu na 5 km z profesjonalnym pomiarem czasu. Uczestnictwo w Parkrun jest darmowe wystarczy rejestracja na stronie, do której link znajdziecie poniżej. Biegi organizowanie są w każdą sobotę przez cały rok w poznańskim Parku Cytadela.

Zapisy na stronie: Parkrun Poznań

Runmageddon Rekrut - g. 9:00

Legendarny Runmageddon rozpoczyna sezon 2016 od wyścigu w Poznaniu. Niepowtarzalna okazja dla wszystkich miłośników biegów z przeszkodami, aby spróbować swoich sił w teoretycznie „najlżejszym” wyścigu z cyklu Runmageddon. 6 km trasa z 30 przeszkodami wystawi na próbę nie tylko waszą kondycję fizyczną, ale również odporność psychiczną. Po ukończeniu tego wydarzenia będziecie wykończeni, ale szcześliwi i gotowi by zmierzyć się w Runmageddon Classic (12 km i 50 przeszkód) oraz Hardcore (półmaraton i 70 przeszkód).

Aktywny Poznań weźmie udział w zawodach. Do zobaczenia na trasie!

Aktualne info: Facebook

Moc i Siła vol. 8 - g. 13:00

Blok Haus po raz ósmy organizuje swój makrocykl pod hasłem Moc i Siła. Nie dajcie się jesiennej aurze i wpadnijcie na ściankę urwać kilka chwytów. Wpisowe w dniu zawodów wynosi 20 zł od osoby. W g. 13:00 – 19:00 trwają eliminacje bez podziałów na grupy. Można przyjść w dowolnym momencie. Finały odbywają się o g. 19:30.

Aktualne info: Facebook

NIEDZIELA

Biegowe rozpoznanie - g. 9:00

Mamy-Biegamy zapraszają na trening biegowy wokół Jeziora Rusałka. Przewidywana trasa to 7-8 kilometrów. Spotkania będą odbywać się cyklicznie dopasowane do poziomu uczestników. Celem jest przebicie granicy 10 km biegu.

Aktualne info: Facebook

Dodaj komentarz

  • Wybierz z listy:

    0 PLN do 300 PLN

    Więcej opcji wyszukiwania
  • Ostatnio na blogu